Kleine wijziging in de stand van de onderlinge competitie

Sinds een paar jaar werken we met het Keizersysteem wat over het algemeen goed bevalt. Maximaal 1 persoon is oneven en iedereen kan eerste worden en veel verschillende tegenstanders in een seizoen.

Het systeem werd altijd naar tevredenheid voorbereid door Albert Lusink. Dit jaar is er waarschijnlijk ergens een foutje in de overdacht geweest naar Niek Regterschot in een bestand. Resultaat was dat externe partijen 1/6e meer punten opleverde.

Hier kwamen we nu pas achter omdat je je soms afvraagt hoe iemand zo hoog kon staan. Het detail was dat een speler 2 punten steeg met een verlies partij. 

Goed, zoals altijd hebben we ons best weer gedaan en valt er nog genoeg te strijden voor een plekje hoger!

Dit is de goede stand:

NrNaamPuntenWaGspGwRmVl
1Rienk van Marle5144516821
2Erik Bakker4314415431
3Rick Hakvoort399,54314631
4Albert Lusink3864216423
5Maikel vd Esker3744117442
6Geurt Souman3714017523
7Gerrit Eilander3493916633
8Henk van Renselaar3443816433
9Niek Regterschot3213715533
10Jaap Stegeman3103615343
11Bertus van der Scheer298,53516323
12Anton de Munnik287,53416232
13Gerrit Frelink2813313723
14Gerrit-W Olthuis2653217535
15Paul Borreman2563116343
16Dirk van Doesburg2503017514
17Freek Jongerman2452917434
18Adrie Koedoot2252817253
19Jan Boer216,52713212
20Albert Borreman1922616235
21Gerard Blok175,5258310
22Marcel Zandbergen1482417439
23Henk Buter1292311226
24Zwier Zevenhuizen9322150210
25Karin Olthuis7521161212
26Eva Houtjes74,5204010
27Gertie van Renselaar58192100
28Martinus Regterschot52182020
29Geert Jan Smit34172001
30Vincent Houtjes241600


Geplaatst op woensdag 24 januari 2018 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman