Ronde 4, 5 en 6 zomertoernooi!

Maandag 14 mei werden ronde 4, 5 en 6 gespeeld van het zomertoernooi. Altijd een avond dat langzaam iedereen mensen van zijn eigen niveau treft. Wennen blijft het nog wel, dat de ene dammer met 4 minuten op de klok moet spelen en de ander 36 minuten heeft, maar dat is ook het leuke!Ronde 4, 5 en 6 zomertoernooi!

!!Let op, volgende week spelen we dinsdag 22 mei, ivm Pinksteren!!

We bekijken weer even de opvallende en belangrijke prestaties. Meestal is het dan zo dat iemand van een lagere klasse wint van iemand die in een hogere klasse speelt, of dat een speler die bovenaan staat een belangrijke presatie levert. Er staat weer een klasse nummer achter de naam als dat relevant is.

De eerste foto is Albert-jan Berkhof die zijn diploma heeft gehaald met maar liefst 34 van de 38 punten die er te behalen waren! Gefeliciteerd! 

Ronde 4:

Albert Lusink wist te winnen van Geurt Souman. Souman probeerde een opening te spelen die Lusink blijkbaar beter kende, want Lusink stond al snel beter en won.

Maikel van den Esker kon een spannende stand op het bord brengen tegen Alie Beekman. Beekman had niet zo veel tijd meer, en tuinde mede hierdoor in een combinatie!

Jan de Leeuw 3 won van Niek Regterschot 1. Regterschot heeft vaak wel een goede stand of komt zelfs een schijf voor, maar wil dan graag nadenken. Iets wat niet kan met 5 minuten start tijd en je tegenstander 35. De Leeuw won dus!
Overigens is Regterschot ook druk naast het dammen. hij houdt namelijk de stand bij en verzorgde de avond van leuke foto's!

 

Ronde 5:
Niet zo heel veel unieks.

Albert Lusink won van Freek Jongerman.
Henk Wensink 2 wist te winnen van Niek Regterschot 1.

Alie Beekman en Harry Beekman speelden remise. Niets bijzonders,maar toch altijd mooi om te zien dat ze felle strijd op het bord weten te brengen, ondanks dat ze wel eens vaker een partij tegen elkaar hebben gedamd!

Jan de Leeuw 3 speelde remise tegen Paul Borreman 2.

Henk Buter wist te winnen van Christiaan Bosman!

En als klap op de vuurpijl, Samantha Regterschot 4 won van Henk van Renselaar 1.

 

Ronde 6:
Harry Beekman, de zomertoernooi-angstgegner van Rienk van Marle, verloor nu van Rienk van Marle.

Gerrit willem Olthuis won van Jan van Ommen!

Albert Lusink tuinde in een listige combinatie tegen Maikel van den Esker! Eerste diagram kwam op het bord. Tweede variant zo gebeuren op een andere manier van slaan.

[Event ""] [FEN "B:W19,24,26,29,32,33,34,37,39,40,41,44,45,47,49:B3,7,8,9,10,12,13,15,16,17,18,20,25,36"] 1. ...   09-14 2. 29-23 18x27 3. 37-31 20x29 4. 31x02 14x23 5. 39-33 29x38 6. 34-30 25x34 7. 40x09 03x14 8. 02x42

[Event ""] [FEN "B:W19,24,26,29,32,33,34,37,39,40,41,44,45,47,49:B3,7,8,9,10,12,13,15,16,17,18,20,25,36"] 1. ...   09-14 2. 29-23 20x27 3. 37-31 13x24 4. 31x22

Erik_Bakker bakte er weer behoorlijk wat van, hij won van Freek Jongerman!

Jan Boer 2 won van Henk Buter 4. Boer had in de onderlinge competitie een voor hem tegenvallende prestatie geleverd, dus hij moest nog wat recht zetten. Dit deed hij dus ten koste van de punten van Buter!

 

Over de stand, wie schrijft die blijft zeggen ze wel eens zachtjes zodat de schrijver het net niet hoort. Dit willen we graag zou houden.

Even wat informatie:
Keizer systeem is een ideaal programma wat betreft de snelle loting, 3 keer geoorloofd afwezig zijn, externe partijen spelen tegen Marcel Zandbergen etc. etc.

Puntentelling gaat soms wat vaag omdat het systeem retroactief werkt, wat betekend met terugwerkende kracht. Dus na 10 ronden is de stand stabieler en is de puntentelling met wat minder uitschieters. We hebben 24 ronden, dus we hebben hier nog alle tijd voor.

NrNaamPuntenWaGspGwRmVl
1Maikel van den Esker 1344,5606510
2Rick Hakvoort 1276593300
3Albert Lusink 1246,5586321
4Geurt Souman 1238,5576321
5Erik Bakker 1233,5565401
6Rienk van Marle 1232556501
7Alie Beekman 1229546231
8Samantha Regterschot 4225535311
9Adrie Koeddoot 3208523000
10Harry Beekman 1204,5516231
11Jan Boer 2192,5503111
12Freek Jongerman 1160496303
13Henk van Renselaar 1159486222
14Gerrit Willem Olthuis 3150,5476312
15Albert Borreman 2144,5462011
16Karin Olthuis 4141456111
17Gerrit Frelink 3141440000
18Henk Buter 4134436303
19Paul Borreman 2132,5426222
20Gerrit Eilander 2130416303
21Albert Jan Berkhof 4124,5401010
22Henk van Ommen 2122396303
23Lars Zwaan 4118,5381010
24Jan van Ommen 3112376204
25Jan Willem Hoeve 1110360000
26Jan de Leeuw 3109356213
27Dirk van Doesburg 3105346213
28Tobias Hoogland 390330000
29Albert Jan Plakmeijer 387,5320000
30Henk Wensink 285,5316213
31Christiaan Bosman 482,5302002
32Anton de Munnik 281294103
33Jaap Stegeman 281283102
34Klaas Fiks 377,5270000
35Dehlinya van Erven 475260000
36Steven van Dijk 374255113
37Wouter Luchthart 370245113
38Stan Ordelman60232002
39Zwier Zevenhuizen 455223003
40Niek Regterschot 143215014

Ronde 4, 5 en 6 zomertoernooi!Ronde 4, 5 en 6 zomertoernooi!Ronde 4, 5 en 6 zomertoernooi!Ronde 4, 5 en 6 zomertoernooi!


Geplaatst op dinsdag 15 mei 2018 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman