Onderlinge competitieronde 10

De onderlinge competitie gaat lekker door bij de damclub Eye-T webdesign/Ons Genoegen Wapenveld. Meestal zijn er heel veel spannende partijen te vinden en misschien nog wel belangrijker, het is elke keer gezellig!

Iedereen zal in zijn achterhoofd wel een plekje in zijn hoofd hebben waar diegene wil eindigen. Een iemand die daarin goede zaken doet is Rick Hakvoort. Hij heeft nog maar een remise gespeeld (tegen Erik Bakker) en de rest allemaal gewonnen. Maandag 5 november was dat niet anders.

Ditmaal won hij van Freek Jongerman doormiddel van een fraaie combinatie!

[Event ""] [FEN "W:W23,24,28,29,36,38,39,40,41,42,44,45:B2,4,9,10,11,12,13,14,15,20,21,27"] 1. 41-37 12-18 2. 23x12 02-08 3. 12x03 11-16 4. 03x26 27-31 5. 36x27 16-21 6. 26x19 14x41

 

Jan Boer had tegen Albert Lusink ook en spannend moment op het bord.

Boer had hier met wit een combinatie kunnen nemen:

[Event ""] [FEN "W:W26,27,28,30,31,32,35,36,38,39,42,44,48,49:B1,2,3,6,8,9,11,12,13,15,16,18,19,23,29"] 1. 39-34 29x40 2. 30-24 19x30 3. 28x19 13x24 4. 27-21 16x27 5. 31x04

Boer zag dit niet en koos voor de achterloop. Nu was het Lusink zijn kans om toe te slaan, en die deed dit wel.

[Event ""] [FEN "W:W26,27,28,30,31,32,35,36,38,39,41,42,44,48,49:B1,2,3,6,8,9,11,12,13,15,16,18,19,23,29"] 1. 39-33 12-17 2. 33x24 17-21 3. 26x17 11x33 4. 38x29 23x25

Lusink won uiteindelijk de partij.

Verdere uitslagen:

G. Souman – M. v.d. Esker = 1-1
G. van Renselaar – G. Eilander = 2-0
E. Bakker – J. Stegeman = 2-0
P. Borreman – G. Veldwijk = 2-0
A. Lusink – J. Boer = 2-0
S. Regterschot – D. v. Doesburg = 1-1
F. Jongerman – R. Hakvoort = 0-2
A. de Munnik – R. v. Marle = 0-2
Z. Zevenhuizen – H. Eijlert = 2-0
G.W. Olthuis – W. Mol = 0-2
G. Frelink – A. Koedoot = 0-2
B. van de Scheer – K. Olthuis = 2-0

PosNameGmsWDLScore
1Rick Hakvoort9710363,5
2Erik Bakker8250261
3Rienk van Marle7411257,5
4Anton de Munnik9412245,2
5Geurt Souman9251231,8
6Maikel vd Esker9341228,7
7Henk van Renselaar8321220
8Freek Jongerman9412208,5
9Albert Lusink8403204,8
10Jaap Stegeman8132196,3
11Gerrit Eilander9313193,5
12Niek Regterschot8123165,2
13Wim de Mol6420162,5
14Adrie Koedoot8313155,5
15Gerrit-W Olthuis8213152
16Dirk van Doesburg9422145
17Gerrit Frelink8123139,3
18Jan Boer9342136,8
19Paul Borreman8312135,7
20Samantha Regterschot8223134,5
21Bertus van der Scheer8303128,7
22Albert Borreman310191
23Gertie van Renselaar310189,3
24Zwier Zevenhuizen620486
25Gerrit Veldwijk821583,2
26Marcel Zandbergen720581
27Karin Olthuis810749,7
28Henk Eijlert800830
29Marinus Regterschot000017
30Gerard Blok000016
31Geert Jan Smit000015
32Henk Buter100114
33Eva Houtjes000013


Geplaatst op dinsdag 6 november 2018 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman