Stand na ronde 14

De stand is weer bekend! Na 14 ronden kan er voorzichtig gekeken naar hoe je die jaar gaat doen. Rick Hakvoort kan met de kerst misschien al wel een bekertje mee pakken. Maar daarna is het heel spannend. Plek 2 tot en met 10 staan niet heel erg ver van elkaar af.

Vannaf plek 11 tot onderaan lijkt ook nog heel veel spanning te zitten.

Zie de stand:

PosNameGmsWDLScore
1Rick Hakvoort12810492
2Rienk van Marle11512357,8
3Erik Bakker10250349,2
4Geurt Souman12351348,5
5Henk van Renselaar12422328,5
6Albert Lusink12413307,2
7Freek Jongerman12422306,5
8Niek Regterschot10123291
9Jaap Stegeman12342291
10Maikel vd Esker13352290
11Anton de Munnik11423259,5
12Gerrit Eilander11314241,8
13Paul Borreman11413221,5
14Gerrit Frelink11323220,8
15Wim de Mol9450218,5
16Adrie Koedoot11414209
17Dirk van Doesburg12532208,5
18Samantha Regterschot12524204,8
19Gerrit-W Olthuis12414199,5
20Jan Boer11443183,8
21Bertus van der Scheer12405164,3
22Marcel Zandbergen9315132,3
23Gertie van Renselaar4101126
24Gerrit Veldwijk10316112
25Zwier Zevenhuizen820693
26Albert Borreman310181,3
27Karin Olthuis11101059,2
28Henk Eijlert10001042
29Martinus Regterschot000017
30Gerard Blok000016
31Geert Jan Smit000015
32Henk Buter100114
33Eva Houtjes000013


Geplaatst op woensdag 5 december 2018 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman