Onderlinge Competitie en Padden finale

Maandag was ronde 28 van de onderlinge competitie en tevens de finale van het Paddenbokaal. < > < >Alsof dat nog niet genoeg was, was er tevens een provinciale Bekerwedstrijd tussen Eye-T Ons Genoegen 1 en Damclub Wierden te Wierden afgelopen dinsdag. Zodoende was er een viertal afwezig deze avond.

De provinciale bekerwedstrijd is gespeeld en gewonnen met 6-2. Hierover komt waarschijnlijk een uitgebreider verslag door A. Lusink.

http://www.damclub-onsgenoegen.nl/nieuws/864/bekerviertal-wint-in-wierden

De uitslagen waren als volgt.

Lusink winst,
H. v Renselaar winst.
N. Regterschot remise.
G. Souman remise.

De padden-finale R. v Marle- R. Hakvoort is gewonnen door R. Hakvoort.

Onderling waren er ook een 8-tal partijen met de volgende uitslagen

M. vd Esker - E. Bakker 2-0
F. Jongerman - P. Borreman 1-1
W. de Mol - G. Eilander 2-0
Gw. Olthuis - G.J. Smit 0-2
G. Frelink - J Stegeman 1-1
B. vd. Scheer - D. v Doesburg 0-2
S. Regterschot - K. Olthuis 2-0
H. Eijlert - A. Koedoot 0-2

In verband met de wedstrijd te Wierden heb ik niets van de partijen meegekregen, de energie moest worden gespaard!

Door Niek Regterschot

PosNameGmsWDLScoreVal
1Rick Hakvoort211212832,545
2Rienk van Marle20102275144
3Maikel vd Esker25973695,743
4Albert Lusink2466463642
5Niek Regterschot24394610,241
6Erik Bakker21393601,540
7Freek Jongerman265113584,539
8Geurt Souman243104579,238
9Gerrit Eilander21555544,337
10Jaap Stegeman25586515,536
11Geert Jan Smit8241512,735
12Paul Borreman24883507,334
13Henk van Renselaar24556470,533
14Gerrit Frelink2387546332
15Wim de Mol21126342931
16Gerrit-W Olthuis251048401,730
17Dirk van Doesburg24107540129
18Samantha Regterschot22957367,528
19Adrie Koedoot20756364,527
20Jan Boer17953360,226
21Anton de Munnik1454329925
22Bertus van der Scheer238210295,524
23Gertie van Renselaar11511249,323
24Gerrit Veldwijk206113191,722
25Marcel Zandbergen214116148,521
26Karin Olthuis254120130,320
27Zwier Zevenhuizen163013106,719
28Henk Eijlert2020189018
29Albert Borreman310180,817
30Eva Houtjes000042,716
31Martinus Regterschot00001515
32Gerard Blok00001414
33Henk Buter10011313


Geplaatst op woensdag 3 april 2019 door NiekR

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman