Onderlinge competitie ronde 29

Maandag 8 april werd ronde 29 van de onderlinge competitie gespeeld. Dit keer geen spelers die andere verplichtingen hadden op damgebied, zodat er weer 11 partijen gespeeld konden worden. Van die 11 partijen eindigden er slechts 2 in remise en dus viel er in de overige 9 partijen een winnaar te noteren. Mijn eigen partij vroeg te veel van mijn aandacht om ook alle andere partijen te kunnen volgen, dus hier volgen de uitslagen, met hier en daar een opmerking

Anton de Munnik – Henk Eijert 2-0 Dit was de eerste partij die uit was. Gerrit Veldwijk – Karin Olthuis 2-0 Samantha Regterschot – Bertus v.d. Scheer 0-2 Willem Olthuis – Adrie Koedoot 0-2 Olthuis stond een schijf voor, maar Koedoot had een tegenactie in huis. Wim de Mol – Dirk van Doesburg 2-0 Geert Jan Smit – Henk van Renselaar 2-0 De Roozenburgaanval is het geliefde spel van Van Renselaar, maar werd dit keer door Smit op het bord gebracht. Met succes na een spannende partij. Freek Jongerman – Gerrit Frelink 0-2 Erik Bakker – Paul Borreman 1-1 Niek Regterschot – Rick Hakvoort 0-2 In een lastige stand maakte Regterschot een grote vergissing en gaf gelijk op. Rienk van Marle – Albert Lusink 2-0 Lusink had last van een overvolle linkervleugel, die niet in het spel te brengen viel. Toen Van Marle ook de andere vleugel onder controle kreeg was het pleit beslecht. Jaap Stegeman – Geurt Souman 1-1 In de diagramstand had Souman kunnen winnen door een combinatie die bekend staat als de “Coupe Napoleon”, maar onder druk van de klok overzag hij deze mogelijkheid, die na de partij door Rienk van Marle werd aangegeven.

[Event ""] [FEN "B:W27,28,29,30,34,35,37,38,40,45:B10,12,13,14,15,18,19,20,25,26"] 1. ... 19-23 2. 28x17 18-23 3. 29x18 20-24 4. 30x19 14x41

Souman offerde nu een schijf met 20-24 29x9 13x4. Hierna had Stegeman waarschijnlijk wel kunnen winnen, maar er kwam een remise-eindspel op het bord.

De stand is nog niet beschikbaar, maar wellicht volgt deze later.

Door Albert Lusink

PosNameGmsWDLScoreVal
1Rick Hakvoort22131287245
2Rienk van Marle211122793,544
3Maikel vd Esker2597371043
4Albert Lusink25665634,542
5Erik Bakker223103612,541
6Niek Regterschot25395611,140
7Geurt Souman253114597,239
8Freek Jongerman27511458538
9Gerrit Eilander21555557,237
10Geert Jan Smit9341545,236
11Jaap Stegeman26596534,535
12Paul Borreman25893531,334
13Gerrit Frelink2497550433
14Henk van Renselaar25557470,532
15Wim de Mol221363458,531
16Dirk van Doesburg25107640030
17Gerrit-W Olthuis26104939929
18Adrie Koedoot2185639728
19Samantha Regterschot23958370,527
20Jan Boer17953354,826
21Bertus van der Scheer24921032425
22Anton de Munnik15643317,524
23Gertie van Renselaar11511264,223
24Gerrit Veldwijk217113210,722
25Marcel Zandbergen214116148,521
26Karin Olthuis264121130,820
27Zwier Zevenhuizen163013106,719
28Henk Eijlert2120199018
29Albert Borreman310181,817
30Eva Houtjes000042,716
31Martinus Regterschot00001515
32Gerard Blok00001414
33Henk Buter10011313


Geplaatst op woensdag 10 april 2019 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman