Het Zomertoernooi is begonnen!

Het zomertoernooi van Damclub Eye-T Webdesign/Ons Genoegen te Wapenveld 2019 is begonnen. De eerste 3 rondes zijn afgelopen maandag gespeeld.

Met een deelname van 34 mensen, waarvan een 10-tal niet club-leden, was het een volle bak bij het clubgebouw de Rots te Wapenveld. Organisatie door dhr. N. Regterschot en dhr. M. vd Esker.

17 partijen, 3 rondes en een externe partij tussen dhr. P. Borreman en M. Zandbergen was een opkomst waar iedereen zeer over te spreken is!

Tegen 20.15u kwam sfeermaakster K. Olthuis binnen. Karin is jarig geweest en er stond een verrassing op haar te wachten. De deur ging open en in koor, onder leiding van dhr G. Souman, werd 'Lang zal ze leven' uit volle borst gezongen. Dammen is een gezellige sfeervolle beleving bij Damclub Ons Genoegen.

Er zijn teveel wedstrijden gespeeld om deze allen te benoemen, waarvan alle wedstrijden even belangrijk, maar toch highlight ik 1 partij.

R v Marle - R Hakvoort. De titelkandidaten moesten in de 2e ronde al tegen elkander. Wat op een remise spel leek, bleek door een onzorgvuldigheid van dhr. Hakvoort toch winst voor van Marle op te leveren. Is deze belangrijke winst zo vroeg in het toernooi al een baanbrekende winst!? We zullen het zien.

R. van Marle is de enige die deze avond 3x winst pakte. Gevolgd door H. Beekman en M. van den Esker met 2x winst 1x remise. Er zijn nog veel rondes te gaan, en men kan komende maandag nog instromen mocht de interesse er zijn! Gelieve tegen 19.30-19.45 aanwezig zijn.

Hieronder de ranglijst na de eerste 3 ronden.

NrNaamPuntenWaGspGwRmVl
1Rienk van Marle 1163513300
2Harry Beekman 1135503210
3Maikel van den Esker 1130493210
4Albert Lusink 1123,5483120
5Gerrit Eilander 2120473210
6Alie Beekman 1117463201
7Jaap Stegeman 2117453120
8Henk van Ommen 2109443120
9Paul Borreman 1107,5433000
10Albertus van der Scheer 3107423210
11Rick Hakvoort 1101413201
12Gerrit Frelink 396,5403111
13Geurt Souman 195393201
14Gerrit Willem Olthuis 391383111
15Henk Wensink 287,5373111
16Klaas Fiks 385,5363111
17Adrie Koeddoot 380350000
18Niek Regterschot 278343201
19Henk van Renselaar 176333021
20Freek Jongerman 175,5323111
21Samantha Regterschot 372,5313111
22Gerrit Veldwijk 370303201
23Gertie van Renselaar 266,5293021
24Wout Lugthart 361283201
25Geert Jan Smit 257273102
26Jan Boer 354,5263111
27Wim de Mol 354253012
28Lisa Schep 449243012
29Jan van Ommen 346233102
30Anton de Munnik 234223012
31Karin Olthuis 430212002
32Henk Eijlert 427202002
33Erik Bakker 121193003
34Arthur Schep 419183003

Redactie : N. Regterschot


Geplaatst op woensdag 8 mei 2019 door NiekR

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman