Ronde 4,5 en 6 zomertoenrooi zijn gespeeld!


Maandag 13 mei was de tweede avond van het zomertoernooi. Er was weer een grote opkomst en er werden weer veel spannende partijen gespeeld. Vier deelnemers van damclub Eye-t webdesign/Ons Genoegen waren niet in gebouw de Rots, zijn moesten naar Heino om de finale van de provinciale beker competitie te spelen.

De lijst aanvoerder Rienk van Marle was een van die vier, en als de computerman Niek Regterschot. Albert Lusink had al een verslagje geschreven van de ze avond:

http://www.damclub-onsgenoegen.nl/nieuws/871/provinciaal-viertal-grijpt-net-naast-bekerwinst

Doordat van Marle er niet was, was er een kansje dat hij werd ingehaald door Rick Hakvoort of Maikel van den Esker, maar dit is niet gebeurd. Hun speelden remise tegen elkaar.

Erik Bakker en Lisa Schep waren de spelers die 6 punten hebben gehaald.

Hier onder de stand, volgende week weer gaan we weer door! Instromen is altijd mogelijk.

 

Stand:

NrNaamPuntenWaGspGwRmVl
1Rienk van Marle 1249,5543300
2Maikel van den Esker 1249536420
3Rick Hakvoort 1240526411
4Harry Beekman 1236,5516411
5Albert Lusink 1192503120
6Geurt Souman 1191493201
7Henk van Ommen 2188,5483120
8Gerrit Frelink 3185,5476231
9Jaap Stegeman 2177466222
10Gerrit Eilander 2173456231
11Alie Beekman 1170,5446312
12Albertus van der Scheer 3161,5436231
13Freek Jongerman 1158,5426231
14Gertie van Renselaar 2156416141
15Klaas Fiks 3146,5406222
16Jan Boer 3145396321
17Niek Regterschot 2142,5383201
18Henk van Renselaar 1135,5376051
19Paul Borreman 1134,5365011
20Geert Jan Smit 1127,5356312
21Gerrit Veldwijk 3127,5343201
22Lisa Schep 4120336312
23Gerrit Willem Olthuis 3120326123
24Samantha Regterschot 3108,5316213
25Henk Wensink 296,5306213
26Wim de Mol 393296123
27Erik Bakker 184286303
28Adrie Koeddoot 380270000
29Zwier Zevenhuizen 470260000
30Dirk V. Doesburg 367,5252002
31Wout Lugthart 366246204
32Karin Olthuis 466234103
33Henk Eijlert 455222002
34Arthur Schep 450216114
35Anton de Munnik 246206024
36Jan van Ommen 344196105


Geplaatst op woensdag 15 mei 2019 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman