Ronde 7,8 en 9 van het zomertoernooi 2019

Het zomertoernooi heeft de eerste negen rondes gehad en de stand begint al wat kleur te krijgen. Doordat iedereen in zijn eigenklasse speelt, kijkt iedereen er op zijn eigen manier naar. Zo doet Niek Regterschot goede zaken in de tweede klasse en staat Bertus van de Scheer net aan eerste in de derde klasse. Lisa Schep staat op plek 15 en daarmee eerste in de vierde klasse.

Een belangrijke uitslag voor het klassement was dat Maikel van den Esker wist te winnen van Rienk van Marle. Hiermee haalde hij van Marle in en staat nu eerste.

Rick Hakvoort en Maikel van den Esker waren diegene die 6 punten hebben gehaald deze avond en hebben samen met Rienk al een voorsprongetje opgebouwd. Maar Harry Beekman die vierde staat, staat bekend op zijn goede eindsprinten in een toernooi, dus niets is nog zeker!

De stand:

NrNaamPuntenWaGspGwRmVl
1Maikel van den Esker 1389,5549720
2Rick Hakvoort 1369539711
3Rienk van Marle 1351526501
4Harry Beekman 1259,5519513
5Albert Lusink 1253506222
6Niek Regterschot 2252,5496411
7Alie Beekman 1252489432
8Freek Jongerman 1250479351
9Gerrit Eilander 2245,5469231
10Geurt Souman 1243456303
11Albertus van der Scheer 3231,5449261
12Gerrit Frelink 3226439333
13Geert Jan Smit 1225,5429522
14Gertie van Renselaar 2220419252
15Lisa Schep 4213,5408512
16Gerrit Veldwijk 3197,5396402
17Henk van Ommen 2197386132
18Paul Borreman 1189,5378122
19Jan Boer 3188369423
20Klaas Fiks 3177,5359324
21Jaap Stegeman 2164349225
22Erik Bakker 1162,5339423
23Samantha Regterschot 3149,5329315
24Dirk V. Doesburg 3143315302
25Wim de Mol 3142,5309234
26Henk van Renselaar 1141,5299063
27Gerrit Willem Olthuis 3138289225
28Henk Wensink 2127,5279315
29Arthur Schep 4116268314
30Anton de Munnik 2103,5259225
31Karin Olthuis 487246105
32Jan van Ommen 379236105
33Wout Lugthart 367229207
34Adrie Koeddoot 352,5210000
35Zwier Zevenhuizen 450200000
36Henk Eijlert 447,5194004


Geplaatst op woensdag 22 mei 2019 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman