Het einde van het zomertoernooi

Na wekenlang te hebben gestreden is het zomertoernooi ten einde gekomen. Organisator N. Regterschot kijkt terug op een geslaagd toernooi en is zeer te spreken over de opkomst.
NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAf
1Rick Hakvoort 11074592418510
2Rienk van Marle 1950582115240
3Maikel van den Esker 1944,5572115330
4Geurt Souman 1753562110560
5Albert Lusink 1737,555219660
6Alie Beekman 1728,5542411850
7Erik Bakker 1624,553218760
8Harry Beekman 1584522110290
9Jaap Stegeman 257751249780
10Henk van Renselaar 1575,5502471061
11Geert Jan Smit 155949248880
12Freek Jongerman 154648247890
13Henk van Ommen 2542,547217770
14Samantha Regterschot 3506,546248790
15Niek Regterschot 2501,545218490
16Lisa Schep 450044229490
17Gerrit Eilander 2480,543235783
18Albertus van der Scheer 3473,5421831050
19Paul Borreman 144641184563
20Jan Boer 342440186480
21Anton de Munnik 2415,539209380
22Gerrit Willem Olthuis 3415382483103
23Henk Wensink 2405,53724111120
24Wim de Mol 3367,536154452
25Dirk V. Doesburg 336535147250
26Gertie van Renselaar 2360,534152643
27Dehlinya v. Erven 4316,533128040
28Klaas Fiks 329332154290
29Gerrit Frelink 3287,53193330
30Gerrit Veldwijk 326130125070
31Arthur Schep 4258,5292262140
32Wout Lugthart 3229,528145180
33Tobias Hoogland 31602753020
34Christiaan Bosman 41442682150
35Karin Olthuis 4143251710133
36Henk Eijlert 4100,5241211100
37Jan van Ommen 383,52361050


Geplaatst op woensdag 3 juli 2019 door NiekR

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman