Onderlinge competitie ronde 4

30-9-2019 was de vierde ronde van de onderlinge competitie.

De volgende partijen werden gespeeld: 

Gerrit Eilander-Rick Hakvoort0-2
Albert Lusink-Gerrit Frelink2-0
Jaap Stegeman-Geert Jan Smit0-2
Wim de Mol-Bertus van der Scheer2-0
Anton de Munnik-Maikel van den Esker0-2
Henk van Renselaar-Paul Borreman1-1
Gerrit-Willem Olthuis-Dirk van Doesburg2-0
Jan Boer-Erik Bakker0-2
Geurt Souman-Rienk van Marle1-1
Adrie Koedoot-Zwier Zevenhuizen2-0
Jeroen Floor-Karin Olthuis0-2
Marcel Zandbergen-Gerrit Veldwijk0-2
Henk Eijlers-Freek Jongerman0-2

De stand is als volgt :
PosNaamPrtWRVScoreWrde
1Rick Hakvoort3300119,545,0
2Albert Lusink3210110,044,0
3Geert Jan Smit3210103,543,0
4Wim de Mol220097,042,0
5Maikel van den Esker110091,541,0
6Gerrit Eilander311172,540,0
7Gerrit Frelink210171,039,0
8Paul Borreman101069,538,0
9Gerrit-Willem Olthuis210168,237,0
10Henk van Renselaar312066,036,0
11Gertie van Renselaar000066,035,0
12Jaap Stegeman210165,034,0
13Bertus van der Scheer311165,033,0
14Erik Bakker311164,032,0
15Anton de Munnik210154,031,0
16Adrie Koedoot311150,530,0
17Niek Regterschot000043,529,0
18Rienk van Marle311142,528,0
19Geurt Souman311142,527,0
20Karin Olthuis412141,526,0
21Dirk van Doesburg420237,025,0
22Jan Boer411236,024,0
23Martinus Regterschot000036,023,0
24Henk Buter000034,522,0
25Gerrit Veldwijk420233,021,0
26Samantha Regterschot310232,020,0
27Jeroen Floor310226,019,0
28Zwier Zevenhuizen411224,518,0
29Freek Jongerman310223,017,0
30Marcel Zandbergen301218,516,0
31Henk Eijlers40040,015,0


Geplaatst op maandag 30 september 2019 door RiHat

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman