Onderlinge competitie 7-10-2019

Er waren vanavond, ondanks dat ook het derde team aantrad, maar liefst 10 partijen. < >Deze eindigden als volgt:

Rick Hakvoort-Albert Lusink2-0
Geert Jan Smit-Maikel van den Esker1-1
Paul Borreman-Gerrit Eilander1-1
Jaap Stegeman-Henk van Renselaar1-1
Rienk van Marle-Erik Bakker2-0
Geurt Souman-Dirk van Doesburg1-1
Karin Olthuis-Gerrit Veldwijk0-2
Henk Eijlers-Jan Boer0-2
Jeroen Floor-Zwier Zevenhuizen2-0
Freek Jongerman-Marcel Zandbergen2-0

PosNaamPrtWRVScoreWrde
1Rick Hakvoort4400161,545,0
2Wim de Mol3200116,044,0
3Maikel van den Esker2110114,043,0
4Albert Lusink4211114,042,0
5Geert Jan Smit4220114,041,0
6Paul Borreman202095,040,0
7Henk van Renselaar413095,039,0
8Gerrit Eilander412192,538,0
9Gerrit-Willem Olthuis310186,737,0
10Gerrit Frelink310182,536,0
11Jaap Stegeman311182,035,0
12Rienk van Marle421176,534,0
13Bertus van der Scheer311175,533,0
14Gertie van Renselaar000070,032,0
15Adrie Koedoot411166,031,0
16Anton de Munnik310162,530,0
17Erik Bakker411262,029,0
18Geurt Souman412157,028,0
19Gerrit Veldwijk530257,027,0
20Dirk van Doesburg521254,526,0
21Jan Boer521252,525,0
22Niek Regterschot000043,524,0
23Jeroen Floor420242,523,0
24Freek Jongerman420239,522,0
25Samantha Regterschot410239,021,0
26Karin Olthuis512236,020,0
27Martinus Regterschot000034,519,0
28Henk Buter000033,018,0
29Zwier Zevenhuizen511328,017,0
30Marcel Zandbergen401321,016,0
31Henk Eijlers50050,015,0


Geplaatst op maandag 7 oktober 2019 door RiHat

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman