Paddenbokaal van start

Bij een nieuw seizoen hoort een nieuwe bekercompetitie: De Paddenbokaal. Deze competitie is extra spannend doordat de sterkere speler minder tijd heeft en persé moet winnen. In de eerste ronde kwam het zover bij Gertie van Renselaar die Gerrit Eilander versloeg. De uitslagen zijn als volgt:

Karin Olthuis (3) - Gerrit Willem Olthuis (2) 0-2

Geert Jan Smit(1) - Jeroen Floor (3) 2-0

Samantha Regterschot (2) - Gerrit Veldwijk (3) 2-0

Anton de Munnik (2) - Marcel Zandbergen (3) 2-0

Paul Borreman (2) - Erik Bakker (1) 0-2 

Gertie van Renselaar (2) Gerrit Eilander (1) 2-0

Jaap Stegeman (1) - Gerrit Frelink (2) 2-0

Wim de Mol (2) - Jan Boer (2) 2-0

Ook werden er nog 3 partijen voor de onderlinge competitie gespeeld : 

Rick Hakvoort- Maikel vd Esker 1-1

Albert Lusink- Henk van Renselaar 1-1

Bertus vd Scheer- Freek Jongerman 1-1

De stand in de onderlinge is nu als volgt: 

1Rick Hakvoort6420215,045,0
2Wim de Mol4210164,544,0
3Geert Jan Smit5220157,543,0
4Maikel van den Esker4130154,542,0
5Albert Lusink6231148,041,0
6Rienk van Marle5311141,040,0
7Gerrit Frelink4201139,039,0
8Paul Borreman3020136,538,0
9Henk van Renselaar6140131,537,0
10Gerrit Eilander5121128,036,0
11Jaap Stegeman4111119,535,0
12Geurt Souman5221112,034,0
13Erik Bakker5212108,533,0
14Adrie Koedoot4111100,532,0
15Gerrit-Willem Olthuis410297,331,0
16Bertus van der Scheer512289,030,0
17Dirk van Doesburg622287,029,0
18Jan Boer631282,528,0
19Jeroen Floor420273,527,0
20Samantha Regterschot410273,026,0
21Freek Jongerman621269,025,0
22Gertie van Renselaar000067,524,0
23Anton de Munnik410267,023,0
24Gerrit Veldwijk630363,022,0
25Karin Olthuis612353,021,0
26Zwier Zevenhuizen612350,520,0
27Henk Eijlers610529,019,0
28Niek Regterschot000028,518,0
29Martinus Regterschot000027,017,0
30Marcel Zandbergen501425,516,0
31Henk Buter000025,515,0


Geplaatst op maandag 21 oktober 2019 door RiHat

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman