Onderlinge competitie ronde 8

Voor de 8e ronde van de competitie werden de volgende partijen gespeeld :

  1 Gerrit Frelink       - Wim de Mol           0-2    
  2 Dirk van Doesburg    - Jeroen Floor         2-0    
  3 Anton de Munnik      - Karin Olthuis        2-0    
  4 Marcel Zandbergen    - Adrie Koedoot        0-2   

De stand is nu als volgt: 

PosNaamPrtWRVScoreWrde
1Rick Hakvoort7420239,045,0
2Wim de Mol5310205,544,0
3Geert Jan Smit6220180,043,0
4Maikel van den Esker5130171,542,0
5Albert Lusink7231167,041,0
6Rienk van Marle6311165,040,0
7Paul Borreman4020150,539,0
8Henk van Renselaar7140149,538,0
9Gerrit Eilander6121145,537,0
10Jaap Stegeman4111138,036,0
11Gerrit Frelink5202137,035,0
12Geurt Souman6221132,534,0
13Erik Bakker6212121,033,0
14Adrie Koedoot5211118,532,0
15Dirk van Doesburg7322116,531,0
16Gerrit-Willem Olthuis4102106,530,0
17Bertus van der Scheer5122100,529,0
18Jan Boer631295,328,0
19Samantha Regterschot410292,027,0
20Freek Jongerman721287,526,0
21Anton de Munnik520283,025,0
22Jeroen Floor520379,524,0
23Gerrit Veldwijk630378,023,0
24Zwier Zevenhuizen612364,022,0
25Gertie van Renselaar000060,021,0
26Karin Olthuis712455,520,0
27Henk Eijlers610540,019,0
28Niek Regterschot100036,018,0
29Marcel Zandbergen601526,517,0
30Martinus Regterschot000025,516,0
31Henk Buter000022,515,0


Geplaatst op maandag 28 oktober 2019 door RiHat

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman