Paddenbokaal + Onderlinge Competitie

Vanavond werden 3 van de 4 resterende partijen voor de paddenbokaal gespeeld. Tevens werden er een 7-tal partijen voor de onderlinge competitie gespeeld.

Uitslagen Paddenbokaal: 

Rienk van Marle- Maikel van den Esker 2-0

Albert Lusink(1) - Adrie Koedoot (2) 2-0

Geurt Souman- Freek Jongerman. 2-0

 

Uitslagen Onderlinge competitie: 

Geert Jan Smit- Rick Hakvoort 0-2

Paul Borreman- Jaap Stegeman 1-1

Gerrit Eilander- Henk van Renselaar 1-1

Samantha Regterschot- Erik Bakker 0-2

Henk Eijlers- Anton de Munnik 0-2

Gerrit Veldwijk- Jeroen Floor 2-0

Marcel Zandbergen- Karin Olthuis 2-0

De stand in de onderlinge competitie is nu als volgt: 

PosNaamPrtWRVScoreWrde
1Rick Hakvoort8520283,045,0
2Wim de Mol5310223,544,0
3Maikel van den Esker5130215,543,0
4Rienk van Marle6311205,042,0
5Albert Lusink7231203,541,0
6Geert Jan Smit7221183,540,0
7Paul Borreman5030172,539,0
8Geurt Souman6221169,538,0
9Henk van Renselaar8150169,537,0
10Gerrit Eilander7131167,036,0
11Jaap Stegeman5121160,535,0
12Adrie Koedoot5211154,034,0
13Erik Bakker7312150,033,0
14Gerrit Frelink5202145,532,0
15Dirk van Doesburg7322133,031,0
16Gerrit-Willem Olthuis5102121,030,0
17Bertus van der Scheer6122116,029,0
18Freek Jongerman7212115,528,0
19Jan Boer7312110,827,0
20Anton de Munnik6302106,026,0
21Gerrit Veldwijk7403103,025,0
22Samantha Regterschot510391,524,0
23Zwier Zevenhuizen612377,523,0
24Jeroen Floor620477,022,0
25Gertie van Renselaar100063,021,0
26Karin Olthuis812553,520,0
27Marcel Zandbergen711547,019,0
28Henk Eijlers710639,018,0
29Niek Regterschot100036,017,0
30Martinus Regterschot000024,016,0
31Henk Buter000022,515,0


Geplaatst op maandag 4 november 2019 door RiHat

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman