Ronde 3 Onderlinge Competitie

Maandag 27-09 is de 3e ronde gespeeld van de onderlinge competitie, hierbij de uitslagen + tussenstand na ronde 3.

1Jaap Stegeman-Gerrit-W Olthuis2-0
2Rienk van Marle-Albert Lusink2-0
3Rick Hakvoort-Geurt Souman2-0
4Wim de Mol-Henk van Renselaar1-1
5Bertus van der Scheer-Gerrit Frelink1-1
6Freek Jongerman-Karin Olthuis2-0
7Maikel vd Esker-Adrie Koedoot2-0
8Geert Jan Smit-Paul Borreman1-1
9Erik Bakker-Gerrit Eilander1-1
10Marcel Zandbergen-Martinus Regterschot0-2

 

1Jaap Stegeman3300135,045,0
2Rienk van Marle3210107,544,0
3Rick Hakvoort3210105,043,0
4Gerrit-W Olthuis320188,042,0
5Henk van Renselaar312078,041,0
6Wim de Mol312076,040,0
7Bertus van der Scheer211074,039,0
8Freek Jongerman312068,038,0
9Albert Lusink210161,537,0
10Geurt Souman311160,036,0
11Maikel vd Esker320158,035,0
12Gerrit Frelink311154,034,0
13Niek Regterschot000049,533,0
14Gertie van Renselaar101046,532,0
15Henk van Ommen000045,031,0
16Paul Borreman311142,030,0
17Dirk van Doesburg210140,529,0
18Karin Olthuis310235,028,0
19Adrie Koedoot201132,027,0
20Geert Jan Smit201126,026,0
21Samantha Regterschot100125,025,0
22Jeroen Floor100124,024,0
23Erik Bakker201123,023,0
24Gerrit Eilander302122,022,0
25Jan Boer100121,021,0
26Gerrit Veldwijk100120,020,0
27Martinus Regterschot310219,019,0
28Marcel Zandbergen30030,018,0

 


Geplaatst op dinsdag 28 september 2021 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman