Ronde 4 Onderlinge competitie

Maandag 4 oktober is de 4e ronde uit de onderlinge competitie gespeeld. Bijgevoegd de uitslagen + de tussenstand na ronde 4. De uitslag van Marcel Zandbergen - Gerrit Veldwijk moet nog verwerkt worden.
Onderlinge Ons Genoegen Wapenveld - - Group 1
Games in Round 4 - 4-10-2021.
1Jaap Stegeman-Rienk van Marle0-2
2Gerrit-W Olthuis-Rick Hakvoort0-2
3Henk van Renselaar-Bertus van der Scheer2-0
4Albert Lusink-Wim de Mol2-0
5Geurt Souman-Freek Jongerman2-0
6Gerrit Frelink-Maikel vd Esker0-2
7Gertie van Renselaar-Paul Borreman1-1
8Dirk van Doesburg-Karin Olthuis2-0
9Erik Bakker-Jeroen Floor2-0
10Jan Boer-Gerrit Eilander0-2
11Marcel Zandbergen-Gerrit Veldwijk.....
PosNameGmsWDLScore
1Rienk van Marle4310154,0
2Rick Hakvoort4310150,5
3Jaap Stegeman4301135,0
4Henk van Renselaar4220123,0
5Maikel vd Esker4301105,0
6Albert Lusink320192,5
7Geurt Souman421190,0
8Gerrit-W Olthuis420284,0
9Wim de Mol412180,0
10Bertus van der Scheer311178,0
11Freek Jongerman412176,0
12Dirk van Doesburg320172,5
13Gertie van Renselaar202064,0
14Paul Borreman412160,0
15Gerrit Frelink411251,0
16Niek Regterschot000049,5
17Henk van Ommen000046,5
18Erik Bakker311146,0
19Gerrit Eilander412144,0
20Adrie Koedoot201140,5
21Geert Jan Smit201139,0
22Samantha Regterschot100137,5
23Martinus Regterschot310228,5
24Karin Olthuis410328,0
25Jeroen Floor200224,0
26Jan Boer200221,0
27Gerrit Veldwijk100120,0
28Marcel Zandbergen300


Geplaatst op dinsdag 5 oktober 2021 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman