Stand onderlinge competitie na ronde 9

Maandag 8 november is ronde 9 alweer gespeeld. Na een kleine wijziging in bereken van de uitslag wanneer je afwezig bent of bond speelt is hier de stand weer. Mochten er vragen zijn, vraag hier gerust naar!

Er zijn iets minder onderlinge partijen gespeeld dan normaal. Dit kwam doordat het eerste een provinciale wedstrijd had. Zie hiervoor het andere verslag, geschreven door Albert Lusink.

Round 9 Game 1 
Wim de Mol-Gerrit Eilander1-1
    
Round 9 Game 2 
Freek Jongerman-Jaap Stegeman2-0
    
Round 9 Game 3 
Henk van Renselaar-Marcel Zandbergen2-0
    
Round 9 Game 4 
Dirk van Doesburg-Geert Jan Smit0-2
    
Round 9 Game 5 
Paul Borreman-Karin Olthuis2-0
    
Round 9 Game 6 
Jeroen Floor-Gerrit-W Olthuis0-2
    
    
   

 

Ranking after Round 9 - 8-11-2021 - Normal ranking.
PosNameGmsWDLScore
1Rienk van Marle7510672,8
2Maikel vd Esker7501618,4
3Rick Hakvoort8511617,2
4Erik Bakker8421531,5
5Gerrit Eilander8341514,8
6Freek Jongerman8341513,0
7Geurt Souman8322489,2
8Henk van Renselaar9432473,0
9Albert Lusink5211456,6
10Wim de Mol8242422,8
11Paul Borreman7232417,2
12Geert Jan Smit5221404,7
13Gerrit-W Olthuis8404390,5
14Jaap Stegeman8314363,0
15Dirk van Doesburg7304343,4
16Jan Boer4103275,0
17Bertus van der Scheer6213273,0
18Martinus Regterschot4112271,2
19Adrie Koedoot3012237,2
20Jeroen Floor5104218,7
21Gerrit Frelink4112197,5
22Marcel Zandbergen8206183,3
23Gertie van Renselaar2020163,0
24Karin Olthuis8107136,8
25Gerrit Veldwijk2002133,0
26Niek Regterschot000075,0
27Henk van Ommen000074,0
28Samantha Regterschot100173,0


Geplaatst op dinsdag 9 november 2021 door Maikel

Terug naar ovezicht

Met dank aan:

Eye-t Webdesign

Muziekhuis Souman